Existují kategorie dětí – sirotků

Existují kategorie dětí – sirotků, Černobyl, zdravotně postižené osoby, atd, kteří mají nárok na bezplatnou zdravotní zlepšení. Pro volné vstupenky do školy tábora kontakt rayupravleniya vzdělávání v zemi – do centra odboru rodiny a mládeže.
2013_01_16_f41815
Levné letenky -.. 1,8-2,5 tisíc UAH, samozřejmě, nenesou evrouslovy. V takovém stravování místnosti s starého nábytku. které jsou určeny pro 5-6 osob, se společným sociálním zařízením, a zábavy na ulici.

Ale pro odpočinek v táboře, působící na typu hotelů, muset vysolit nejméně 3,5 tisíc. UAH. V těchto pensionech děti ubytované v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojů je koupelna, TV a lednicí.

Nicméně, sportoviště a zábavy, a častěji, a potraviny pro děti a 2500. A 3500. Může být stejné. Zábava programy v většina letních táborů Doněcké oblasti standardu: soutěže, soutěže, kino, diskotéky. Ale můžete najít školení, fitness nebo sportovní, která má svůj vlastní, neobvyklý program pro volný čas (viz. Tabulka). “Pro mě je hlavní věc, kterou při výběru tábora – doporučení rodičů, ale když jsem objednat si letenku přes cestovní agenturu – spolehlivosti společnosti,” – říká Alla Donchanka Podoprigora, která již druhým rokem pošle svého syna Jegor v Slavyanogorsk.

Dětský psycholog Alexander Kalashenko radí, aby děti 8-9 let v dětském táboře, když je celý směnu. “Poprvé je nejlepší poslat dítě na 5-6 dní, a příští rok – za celé období. Neměli byste dát malé děti v uprchlických táborech, kde budou požadované turistických dovedností. Ideální věk pro takový odpočinek – 12-16 let “- říká Kalashenko.

Dbejte na výběr profilu rekreace. “Pokud dítě je aktivní a neklidný, je lepší zaměřit svou energii do sportu. Snaživý dítě bude líbit kruhy na kresbu, vyšívání, navlékání korálků. Není to špatná volba posílat své děti do tábora, kde děti tráví všechny druhy výletů, “- řekl psycholog.