Istnieją inne wujka i cioci, które oczekują bardzo wdzięczne i ciepłe

Dzieci – korzystny “towar”. Ich pochłaniają a oferują. Naszym posłaniem stanowi im wyjaśnić, że takie dziedzinie istnieją w świecie. Nie przerażać ich, jak zbudować się do ostatniego, że potrafią próbować ukraść lub zwabić. Zaczęłam opowiadać te konferencji z dzieckiem z 4,5 lat. Powiedziałam tak:

— Są różne wujka i cioci, które wyglądają bardzo przyjemne i wyjątkowe, jednak stanowią nieczyste pomysły wobec dzieci. Mogą one spotykać dzieci tam, gdzie dzieci się nie podoba. Przygotować im eksploatacje, potrafią nawet zabić. Tacy panowie potrafią wpaść się w jedzeniu, trzeba wyszkolić się je dostrzegać. Wyobraź sobie, że szukasz sama, a ja będę pyszną wujkiem. Będę cię namawiać, i potem rozejrzę się trochę, iż nie ma nikogo, złapię dodatkowo umiem na ciebie samochód, lub dojazd. Wymagasz z razu zacząć krzyczeć, wołać o dopłata, namawiać do siebie jakąś uwagę. Mówić, że owego wujka nie wiesz, oraz on praktykuje cię ukraść.

Zaczęli wykorzystywać, zaczęłam wabić cukierkami – odmawia. Proponuję zabawki – odmawia. To mówię: “Wiesz, u mnie w budynku jest wspominający kocięta. Chodź, ja obecni je podaruję”, patrzę, oczy świeci. (Dlatego staraj się mamić tak, jak żebym to przygotował (vidět) sprawca) nie Chce, a tu nagle pobieram ją plus. Dodatkowo ona zostaje oniemiały z zaskoczenia. Organizujemy się śmiać, ćwiczenie nie powiodło się. Wszystko z przodu. Najważniejsze, pamiętaj, że w karmieniu dziecka istotne jest, żeby nie krzyczeć, i wykorzystywać i cisza wszystko wyjaśnić.

Tak pracowali wiele miesięcy, póki nie zapoznała się krzyczeć, kiedy gwałtownie łapała ją.

Potem poszli do Niemiec, i wyobraził przypadek sprawdzić moje zainteresowania. Wyszli z pociechą do magazynu. Magazyn stanowi ogromny, wielopiętrowy, z fontannami i kawiarni. Pozwalała jej lody, zamknęła na ławie i rozmawiam: “Jestem tu za szybą, jedz lody i wpisz w rozdział”, natomiast sama pojechała do biura. Weszłam, i on ujawnił się dwupoziomowym. A ja (nieodpowiedzialność pełna), zobaczyłam kilka sprawie, nie umiała się oderwać i pojechała na piętro. I tu słyszę głosy mojego dziecka. Obok mnie serce w pięty, kursem na ruchomych schodach temu. Również z władzy widzę taki obraz — córka nosi naokoło, wrzeszczy, współczujący niemki gonią zbytnio nią oraz potwierdza otrzymać ją zbyt uchwyty i uspokoić. Czy dziecko przypomniał sobie wszelkie moje nauki: “Cudze cioci próbują złapać, trzeba krzyczeć”, — a otworzyła krzyczeć.

Znacznie ważne jest jeszcze to suma nazywać sprawie po imieniu. Nie wahaj się! Pedofil to pedofil. Zboczeniec to zboczeniec. Nie . Ludzi, którzy wpływają dzieci do seksu, tak nazywają. Zaś współcześni (zobacz tutaj) panowie potrafią nas spotkać wszędzie. Dziecko musi posiadać o siebie zadbać. Pokaż go dyskutować NIE, oraz przede wszelkim w nauczeniu dziecka trzeba pozwolić podkreślać NIE trzeba. Gdyby on planuje uprawnienie stwierdzić “nie”, zatem z zewnątrz oraz prawdopodobnie naprawdę powiedzieć.

Jeśli on nie ma uzasadnienia ci właściwie mówić, więc wiedzcie, że także różnym i boi się tak odpowiedzieć.

Mi w dzieciństwie nie było w celach dorosłych, sprawnie i z ust dać. Każdy poważny był dla mnie autorytetem, i ja nic nie mogłam zaliczyć, nawet gdyby mi pisali źle. Miałem 14 lat, kiedy ja jakoś wyszła do kina i przeżywam, że gość położył mi rękę na kolanie. Jestem cała wyciśnięty i odkryłam się, ręka stała się niezwykle wytrzymałe. Ja w ściana siedziska, ręka zaczęła głaskać kolano. Potem rzuciła się i wyrosła (viac tu) z klasie, zaś stanowiło mi wstyd. Teraz, kiedy robię sobie tenże składnik i komentuję, myślę, że uczestnik w autokratyzmu rodziców. Mi nie pozwalali otwierać usta i stać się. A nawet z zewnątrz nie bałam się bronić. Tak, że dziecku powiedziałam:

— Jeśli takie oto wuja i ciotki chcą cię dotknąć, śmiało i otwarcie zacznij prowadzić: “Zatem co prowadzisz? (více zde) Czemu ty mnie dotykasz?” — A opracowywać wtedy potrzeba całym a wobec, by obecne im było wstyd za siebie, oraz nie dziecku za to, że jego z dzieciństwa. Niech wstydliwie uciekają (zobacz tutaj) z kina, i nie twoja córka lub syn.