Koloběžky pro děti jsou rozděleny do následujících typů

Koloběžky pro děti jsou rozděleny do následujících typů:

4 -kolёsnye. Jsou určeny pro nejmenší, od 1,5 roku. Jsou stabilní, vedený v důsledku pohybu těla nebo odpor ze země. Lehké, některé modely jsou vybaveny držadlem pro podporu dospělé. Perfektně se hodí pro správu učení.
preview-650x390-650-1438694627
3-kolové. Používá se ve věku od 3 do 5 let. Dobrá rovnováha je udržována, některé modely jsou určeny pro děti s hmotností do 50 kg.

2 kola. Koupit dětem od 5 let. Nicméně, měli by být schopni jezdit na ně, protože model je nestabilní, ale také zrychluje. Dvoukolová skútry jsou vybaveny brzdou, podobně jako u dospělých.

Volant a paluba

V správně zvolené posouvacího kolečka, musí být umístěny v úrovni hrudníku. Jak děti rychle rostou, je vhodné zakoupit nastavitelný model. délka paluba by měla být poměrně krátká, a šířka – průměr.

Také si všimněte hmotnost skútru, těžký je velmi obtížné řídit, zatímco světlo ohýbat pod tíhou těla dítěte. Toto kritérium se bere v úvahu při výběru konkrétního modelu.
kola

Takové údaje by měly pečlivě zkoumat. Poznámka materiálu. Plast se často používá v low-cost prostředky pro pohyb. Jsou levné, ale mají špatnou tlumení nárazů, rychle přijít do rozpadu.

Koloběžka s gumovými kolečky jsou dražší, ale poskytují více plynulý pohyb a impozantní vysoké tlumící vlastnosti.
brzda

Ruční nebo nožní brzdy lze nastavit zastavit pohyb. První je namontován na volantu a používá se často pro nejmenší, druhý – na zadní kola. On je řízen v důsledku stisknutí na konci nástupiště, ve většině případů, že je nastavena na hodnotu 2-kolových skútrů.

Při zohlednění výše uvedené vlastnosti mohou zakoupit kvalitní dopravu pro vaše dítě. Hlavní věc – že se mu líbí vaše dítě a odpovídal jeho tělesný vývoj. Úvodní materiál je poskytován Site

Technika ranému vývoji dítěte Maria Montessori

pervootkryvatelnitsy

Za deset let, vážně nemocný, řekla své matce: “Neboj se, mami, nemohu zemřít, já moc dělat.” V šestnácti, on byl přijat do technickou školu pro mladé muže (!). V šestadvaceti se stal prvním Italka lékař. CEM let svého života strávil v Indii. Její práce dvakrát nominován na Nobelovu cenu. Její škola je uveden v Guinnessově knize rekordů jako největší. Maria Montessori – žena průkopník, autor experimentální techniky raném vývoji Montessori dětí.