Na rozdíl od standardní pro běžné projektanty

Magnetické konstruktéři

Na rozdíl od standardní pro běžné projektanty, příslušenství, pak oni prostě nemají, a všechny části pracovat s nimi silou magnetismu. Vzhledem k tomu, že neexistuje žádný jasný mechanizmus pro připevnění takovými návrháři mohou vytvořit různé tvary. Nicméně elektrická vozítka, všechny z nich odlišují tím, abstrakt, a je vhodnější pro studenty, spíše než malé děti. Jednou z nesporných zásluh návrhářů je, že jejich příklad se děti učí vlastnosti magnetů.
igr-bol
magnetická designer

Vyberte si návrhář, v závislosti na věku dítěte.

Nejmenší děti budou zcela zbytečné sofistikované designéři s mnoha jemných detailů. Kromě toho, že dítě může jednoduše spolknout jednu z těchto částí elektrická vozítka, a to ohrožuje jeho život. Nejlepší ze všeho je, poskytnout dítěti s jednoduchým konstruktérem několika hlavních částí, které bude snadné držet v ruce a manipulovat s nimi. Tento konstruktor umožňuje dítěti stanovit cíle a hledat způsoby, jak tyto problémy odstranit. Ale nemyslete si, že je dost, aby malé dítě konstruktor, a to okamžitě začne vyzvednout rodiče budou muset hrát s projektantem, zobrazující dítě, jak to funguje. Uvědomte si, že to je příliš složité pro dítě ve věku konstruktor jednoduše odradit svou touhu hrát s ním.

Děti 4-6 let jsou velmi vášniví o hrách na hrdiny, což znamená, že projektant musí být takové, aby plně uspokojit své touhy vytvořit jeho svět. V ideálním případě projektant musí mít hodně dílů různých tvarů, s kým bude dítě pohodlně komunikovat. Měly by pevně připojena autíčka, ale je to velmi snadné pochopit. Rodiče bude také velmi užitečné v těchto hrách, dávat cenné klíče k dítě. Ale přesto, ať vaše dítě řídit celý proces sami.

Děti od 6 let a výše nemají potřebu vysvětlit principy kolekce návrháře, budou učit kohokoliv. V tomto věku, projektant předmětem zájmu dětí z hlediska sběru. Mohou strávit hodiny sbírání abstraktní konstrukce, studovat jejich vlastnosti a chování za různých podmínek. Tyto návrhy mohou být velmi, velmi obtížné. Nyní dítě může věřit nejrozsáhlejší a sofistikované designéry a bude jim rozumět rychleji než dospělý.

Zde si můžete vybrat celou řadu návrhářů pro vaše dítě!

Hračky pro holky. Co si vybrat?

Mimochodem, malá kněžna je docela možné BabyNabytek, aby štěňata, která bude simulovat dítě. Moderní CPMP jen přeplněné všemi možnými prostředky, které dále, aby vypadaly jako skutečné děti. Štěňata mohou učit dívku od útlého věku se postarat, pokud jde o ostatní, a to je velmi důležité.