Pokud dítě sedí s jistotou, ten si jistě potěší nafukovací bazén

Nafukovací bazén
Pokud dítě sedí s jistotou, ten si jistě potěší nafukovací bazén, který bude mít kluka spoustu zábavy a pomoci vyrovnat se s letním horkem. Velikost bazénu by měl být vybrán na základě věku dítěte. Pro ty nejmenší by měla být vybrána bazén, hloubka nepřesahuje 25 cm. Proto se starší dítě, tím větší by měla být velikost bazénu. Můžete si koupit rodinný verzi, šířku 2 metry.
190_cid324967bpid2937804
Nafukovací Walkers
Tento plovoucí prostředkem je gumový kroužek s uzavřeným dnem, ve kterém je umístěno nožních otvorů. Nafukovací chodítka jsou vhodné pro děti starší dětský psací stůl než 1 rok a umožňují pohyb ve vodě. Každý model odpovídá věkové a hmotnostní kategorie dítěte. Je velmi důležité, aby se dítě sedí v sebevědomý chodítko, jinak to může obrátit vzhůru nohama.

Nafukovací vesta
Mnohem lepší alternativa je chodec nafukovací vesta, která umožní dítěti přizpůsobit rychleji ve vodě a utonutí. V ní se dítě ponoří do vody na úrovni hrudníku, který neumožňuje, aby utopit. Vesta musí být vybavena silným přezkami bezpečně upevnění na dítě. Je důležité mít kvalitní bránu, protože jeho funkcí je držení dítěte krk nad vodou.
Nafukovací vesta musí být zakoupena dětský psací stůl pouze pro ty děti, které se nebojí vody, protože do vody, dítě, jakmile je zcela ponořen.

Nafukovací rukávy
Funkce provádí oversleeves identickou nafukovací vestu, a držet dítě ve vodě stejným způsobem. Špunty do uší jsou vhodné pro děti od 3 let. K dispozici je také velmi důležité, aby si je vybral podle velikosti dítěte. Nenakupujte rukávy, nesnažte se je na dítě, protože v případě, že velikost bude větší, dokonce mírně, budou sklouznout rukojeti.

Nafukovací kruh
Jako páskami na rukávech, gumový kroužek dětská tabule je určen pro děti od 3 let. Vzhledem k tomu, že je nemožné, aby se pokusila, když si koupíte by se měla řídit jeho průměru, který lze vypočítat vydělením obvod pasu třemi dítě. Nafukovací kruh vhodné koupit ty děti, které se naučili plavat, i když ne moc dobře, protože při plavání můžete snadno pustit.

Nafukovací matrace
Vzhledem k tomu, dnes nafukovací matrace jsou k dispozici v různých tvarů, například ve tvaru lodi nebo žralok, musí splňovat následující požadavky: musí obrátit na velikosti dítěte, musí mít rukojeti, pro které je dítě bude moci držet, a římsy, které nepustí dítě snímek ve vodě.
Takové plovoucí prostředky žádoucí koupit dětem dětská tabule se naučil plavat. V případě, že dítě je držena ve vodě je stále nejistý, pak by mělo být dobrovolné nosit hodnosti na rukávu.