Při nákupu dávat pozor na materiály

Při nákupu dávat pozor na materiály, stejně jako velikost obuvi by měl být o jednu velikost větší, aby se oblékli teplé kolgotoy nebo další ponožky. Pokud rebeok již chodí, si dávat pozor na výšku boty do sněhu se dostat ani dovnitř.

V podzimní a jarní vhodných kombinéze jako celku a zvlášť. Pod nimi může být uveden reglanchik, punčochové kalhoty, teplá bunda. Další teplé vrstvy oblečení nosit není nutná, pokud je dítě za studena žádné další oblečení, kombinézy by se mělo změnit možné. Karkulka musí nosit izolaci, v blízkosti hlavy. Pokud je to dobře s očky, který navíc pokrývají před větrem. Novorozenci v nohách muset nosit teplé ponožky a speciální hadřík na boty, které jsou prodávány kompletní s kombinézou. Nezapomeňte na rukavice nebo palčáky.

Během léta, nejjednodušší způsob, jak vybrat oblečení. Mohou vzniknout problémy jen s novorozeně. Je-li teplota nad 25 stupňů, budou děti mít dostatek světla spodní bavlněná trička a ponožky. S světlo pelenochku může trvat, které si můžete schovat dítě Jestliže síla větru. Kočárek může být odstraněny, jakmile případě, nahrazovat to s oky, která dobře umožňuje čerstvý vzduch.

44

Je-li letní teplota je 17-20 stupňů, mnohem rozbalit dítě není nutné. Dítě flanel oblek halenka, horké léto čepice, kluzáky, ponožky, teplé oblečení přes předchozí obleku. Vždy se můžete vzít deku, který vám pomůže se schovat dítě v případě silného větru nebo při nízkých teplotách, například ve večerních hodinách.
Tak jak se vám pomůže vaše dítě správně a efektivně řídit svůj čas? Za prvé, on může vidět, jak to dopadne u dospělých. Dalším krokem bude příprava vlastního malého plánu dítěte – například na jeden den volna. Samozřejmě, že to udělal s pomocí rodičů. Za to, že dítě bude moci nezávisle na sobě dospět k organizaci svého času, a rodiče budou jemně poukázat na chybu, pokud vůbec, bude povolena.

Jak naučit své dítě plánovat osobní volno

Pokud rodiče postupovat podle jednoduchých tipů dost, dítě bude mít mnohem jednodušší naučit základy time managementu. Jsou následující:

– Rodiče musí nutně ptát dítěte o tom, jak jeho den se mu podařilo, aby bylo zajímavé a naučil. To nejen pomáhá budovat důvěru mezi nimi, ale také pomoci dítěti analyzovat, zda všechno, co učinil, ať už vše podařilo zachytit;