Rozhodnete-li se vybavit místnost pro všechna pravidla

Rozhodnete-li se vybavit místnost pro všechna pravidla, pak poslouchat radu psychologa. Oni se vás zeptá, zda chcete být v místnosti pro děti různých věkových skupin.
41_781
Pro děti ve věku do tří let nebudou kupovat příliš drahé designovým nábytkem, i když máte takové příležitosti. V tomto věku, všechno musí být velmi jednoduché a výstižné, a pozornost by měla být věnována bezpečnosti dítěte. Takže nábytek by měl být žádné ostré rohy, a to musí být vyrobena z materiálů šetrných k životnímu prostředí. Pokud se rozhodnete koupit nábytek s perspektivou několika let, můžete si koupit transformátory, například jako postel koupit postel, která promění v pohovce – může sloužit až 5 let.

Minimální soubor nábytku v dětském pokoji dítěte do tří let – dětskou postýlku s mřížemi, přebalovací pult nebo místo pro pleny, prádelník nebo police pro dětského oblečení, po 6 měsících – dětská vysoká židlička, je-li to žádoucí – chodítko, ohrádky.

Barva pro vnitřek dítěte zvolit pastelové, měkké, teplé, není jasné.

S výhledem na dítě ve věku od tří do šesti let mezi při výběru nábytku a vybavení dětského pokoje je třeba počítat s, a to je důležité vzít v úvahu jeho zájmy v designu místnosti. Dítě v tomto věku potřebují stůl a židle pro kreativní práci. Postel je nejlepší zvolit nízká, protože dítě může spát neklidný a může spadnout. To by chtělo police pro uložení knih, kontejnery pro hračky. Mějte na paměti, že děti jsou velmi rád různých kontejnerů, vyrobený v podobě hraček, dřevěné bedny a tak dále. N.

Bylo by hezké mít svůj vlastní miniaturní židli, kde se dítě může odpočívat, dívat se na televizi, a tak dále. N

Dítě ve věku od sedmi a jedenácti letech mezi již myslí, že jako dospělý. Začátek školního života významně ovlivňuje zájmy a vzhled místnosti. Za prvé, musíme vážný student stůl a židle s zády docela prostornými zásuvkami nebo policemi na knihy a hračky. Za druhé, zde začnou přicházet kamarády dítěte. A proto potřebují další místa, která je vhodná jako pohovka, podlahové polštáře.