Tyto návrháři jsou vyrobeny z měkkého plastu nebo textilie

Měkké návrháři.

Tyto návrháři jsou vyrobeny z měkkého plastu nebo textilie. souborná objemový model z částí vzoru designéra. To je velmi užitečné pro rozvoj motoriky a hmatových vjemů dítěte.

Soft ish

HHP964y4zLM

Sady plastových dílů

Pokud se tato věta o tom, co nemluví, stačí vzpomenout lego a všechno bude jasné. Myslíme si, že není nutné ani vysvětlit, co se sady a co jsou určeny. Současný návrh ze stejného Lego umožňuje vytvářet něco, a mnozí návrháři již nejsou omezeny na plastových dílů s charakteristickými obdélníkovými svítidel. Současné kola, okna a dokonce i pohony, které běží na baterie. U velmi malých dětí jsou designéři nebude dělat, protože údaje jsou příliš malé. Ale pro ně existují sady s většími částmi a jednodušších montážních diagramů pro děti předškolního věku nemohly být trápí, ale ještě vydělat nějaké mentální úsilí shromažďování takových struktur.

Lego Duplo konstruktor

Z tohoto konstruktoru může vytvořit svět, v němž vše bude jako dítě chce, a to je to, co učinil Lego nejoblíbenější návrháři na světě, kteří neztrácejí svůj význam Byla to dlouhá doba.

Soupravy vybudovat

Pokud z konstruktoru, jak je popsáno výše, je často možné shromažďovat cokoliv, nastaví se postavit, lze vybírat pouze určité položky. Samozřejmě, že nedávají dítěti takové velké tvůrčí možnosti, ale jsou velmi užitečné. Vzhledem k tomu, péče o děti se učí ve čtení plánů a rozvíjet zdravotníka. Kromě toho, že je sada pro sestavení, takže velikost, která může snadno zachytit nejen děti, ale i dospělé. Za prvé, toto platí pro lodě, které se může skládat ze stovek různých položek. Nicméně, pro rozvoj kreativity, tyto modely nejsou příliš vhodné, protože definovat konkrétní graf účinku, prostor, ze kterého je plná s tím, že konečným výsledkem bude nedosažitelné.